Lady Gaga duhet e mahnitshme në një veshje prej lëkure të zezë në West Hollywood, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Të mërkurën, Lady Gaga arriti në West Hollywood duke festuar linjën e kozmetikës. Aktorja 33-vjeçare dhe  e pop-it treguan ndjenjën e saj të modës në veshjen e saj të zezë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here