Lady GaGaKëngëtarja e muzikës dance, Lady GaGa, mendon se Take That mund t’i dhurojnë asaj ‘kohë të mirë’ në shtrat.

Gaga mendon se grupi, i cili tash përbëhet prej Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen dhe Jason Orange (pjesë e të cilit në fillim ka qenë edhe Robbie Wiliams), janë shumë seksi dhe do t’i dëshironte t’i kishte në shtrat të gjithë në të njëjtën kohë.

“Do të doja t’i kisha të katërt përnjëherë. Ata janë shumë seksi. Unë jam femër e vetmuar tash dhe do të doja të kisha një kohë të mirë”, ka thënë këngëtarja, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here