Labinot Zallaj pozon në mes të ZvicrësËshtë emër i njohur në botën e modës shqiptare dhe jo vetëm.

Po flasim për top modelin Labinot Zallaj, i cili vazhdon të ecë shumë lart në botën e modës.

Kohë më parë ka qenë imazh për çanta në “Park Bags” në Zvicër.

Djaloshi simpatik e plot fashion ka pozuar këto ditë në mes të Zvicrës përpara fotografit të njohur shqiptar Veton Osmani si dhe me modelin e famshëm shqiptar për fëmijë Ardi Klimenta, duke realizuar disa super foto.

Labinot Zallaj pozon në mes të Zvicrës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here