Këngëtari nga Kosova Labinot Tahiri ka organizuar katër koncerte, përfitimet nga të cilat do t’i dhurojë për të ndihmuar ata që u dëmtuan nga përmbytjet në Shqipëri.

Labi ka bërë të ditur se koncertet janë organizuar në Gjakovë, Gjilan, Ferizaj dhe Kastriot.

Këngëtari ka marrë përsipër vetë këtë organizimin për të parandaluar keqpërdorimin e parave të grumbulluara, duke qenë se në të kaluarën kanë ndodhur gjëra të tilla nëpër koncerte që janë konsideruar si humanitare.

1 Koment

  1. Labi si ne humanizum edhe me shpirt shum i mir veq te vazhdon se as Med e as xheksoni nuk e ze vnedin e tina e as sinpatizust e tina nuk munet me morr shumm………..:D:D:D:D veq vazhdo se ne vushtrri numer 1 je

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here