Labinot Gashi rrëfen historinë e tij, shpërthen në lot gjatë emisionit  Moderatori i njohur Labinot Gashi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Lemza” të Tribuna Channel.

Mes shumë pyetjeve për karrierën dhe emisionin e ri, Labi ishte “i detyruar” të përgjigjej, ose në të kundërtën nëse apstentonte, mos-përgjigjen ndaj gazetetares duhej ta shlyente me veprim.

Në një prej momenteve, stafi i emisionit kishte përgatitur një insert për moderatorin duke i shfaqur tre personat e tij më të dashur në klip.

Labi emocionohet aq shumë gjatë emisionit, sa nuk përmbahet dot dhe shpërthen në lot.

Këtë moment mund ta ndiqni në video, në minutazhën 1;07.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here