Labi nis pushimet në Turqi me të fejuarënSi duket Labi është duke e shijuar fejesën. Ai për muajin e mjaltit po qëndron në Turqi bashkë me më të dashurën e tij.

Ai ka postuar disa fotografi në rrjetin Instagram duke e falënderuar agjencinë turistike Fibula për organizimin. Shihet se hoteli “IC Green Palace Kundu” është shumë luksoz dhe Labi po e shijon jetën me të fejuarën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here