Labi dhe Fjolla në krahët e njëri-tjetritDy këngëtarët e njohur, Labinot Tahiri dhe Fjolla Morina, duket se e kanë trashur miqësinë me njëri-tjetrin.

Tahiri dhe Morina kanë pozuar së bashku, gjatë xhirimeve për festat e fundvitit, shkruan Indeksonline.

Ndryshe vlen të përmendim se Fjolla muaj më parë në jetë solli edhe vajzën e saj të dytë, babai i së cilës nuk njihet për publikun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here