Erjona Sulejmani u komentua gjatë pas ndarjes me futbollistin Blerim Xhemaili, pasi deklaroi se ky i fundit nuk e kënaqte në shtrat dhe pikërisht kjo ishte arsyeja pse i kishte dhënë fund gjithçkaje.

Ajo është kthyer në një prej vajzave më të komentuara sidomos në rrjetet sociale.

Modelja i është përgjigjur disa pyetjeve pikante në story në Instagram, ku ka deklaruar çfarë e tërheq tek një mashkull.

Erjona tha: “Sigurisht që duhet të më “godasë” fizikisht. Adhuroj këmbët plot me muskuj. Por, kur të hapë gojën, duhet të dijë të më mbajë dhe tërheqë. Koka është thelbësore”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here