Pasi ka shpenzuar nete me radhe jashte dhe i ka kushtuar dite te tera albumit te ri, nuk eshte e cuditshme qe Kylie Minogue te jete e lodhur dhe paksa e zbehte.

Megjithate kengetarja australiane nuk e vret shume mendjen per pamjen e saj dhe nuk eshte shqetesuar te mbaje syze te erreta.

E veshur thjesht si ne nje dite me ere te forte dimri, 41-vjecarja nuk e priste qe jashte studios se regjistrimit ta prisnin paparacet, te gatshem per te fiksuar cdo detaj negativ.

Nese krahason pamjen e saj fantastike, te shkelqyeshme neper evenimente, fytyra e Minogue duket e zbehte dhe rrathet poshte syve duken qarte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here