Kylie Jenner tregon këmbët dhe të pasmet seksiAjo e ka zakon të pozojë për aparatin në rrjetet sociale.

Kështu që nuk është për t’u habitur që Kylie Jenner shfaqi të pasmet e saj seksi, të cilat mbizotërojnë, edhe pse ajo është e veshur.

18-vjeçarja ka pozuar nga vila e saj luksoze, pak pasi një prej admiruesve të saj është akuzuar nga policia për përpjekje për t’u futur me dhunë në shtëpinë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here