Kylie Jenner shokon pa make-up Ylli i “Keeping Up With The Kardashian”, Kylie Jenner ka shokuar të gjithë ata që e kanë parë në Los Angeles derisa ajo po bënte shoping e pa grimuar.

Më e vogla e familjes Kardashian-Jenner kishte veshur një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe ishte totalisht natyrale, pa buzë të fryra dhe pa kontura duke u dukur kështu krejt ndryshe nga Kylie që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here