Kylie Jenner u shtrua në spital javën e kaluar për një sëmundje të ngjashme me gripin dhe sapo doli ai lajm, fansat filluan të pyesnin nëse ajo ishte shtatzënë.

Shumë filluan me postime në Tëitter se 22 vjeçarja duhet të jetë në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott, pasi dolën raporte se ajo ka marramendje dhe të vjellura.

Por, Kylie iu përgjigj të gjitha spekulimeve me anë të një video të trupit të saj, barkut jashtëzakonisht të sheshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here