Kylie Jenner përshëndet me një foto me bikiniTë treguarit e trupit nuk ka qenë kurrë problem për familjen Kardashian dhe të dielën Kylie Jenner përshëndeti ndjekësit e saj në Instagram me një foto me bikini.

18-vjeçarja ekspozoi format e saj me një bikini ngjyrë portokalli, në një foto që e shoqëroi me shkrimin: “E dielë e bukur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here