Ajo asnjëherë nuk turpërohet të tregoj figurën e saj të mrekullushme.

Dhe Kylie Jenner e bëri përsëri duke treguar kthesat e saj vrastare, derisa po shijonte kohën në një vend të qetë.

Ylli televizi, 22 vjeqar, kishte veshur një fustan të zi të ngushtë lëkure, duke postuar një seri snapash në Instagram./


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here