Kylie Jenner ndryshon stilin e flokëveKylie Jenner gjithmonë ka ditur që të jetë me shumë stil dhe tejet tërheqëse.

Falë famës së saj, ajo ka arritur që të bëhet edhe më e kujdesshme nga mënyra e veshjes dhe grimit.

Ndërsa ndryshimi i saj që ka bërë në flokë vërehet shumë. Ngjyra e kuqe në flokët e saj i mundëson asaj të duket shumë më ndryshe nga brunia që ishte, transmeton Indeksonline.

Përmes një fotografie në Instagram Kylie ka vënë në pah ndryshimin në flokët e saj e që ndoshta mund të jetë vetëm i përkohshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here