Kylie Jenner më e mirë se Kim Kardashian Kylie Jenner kohëve të fundit e ka lënë nën hije motrën e saj, Kim Kardashian, shkruan Indeksonline.

Tashmë është Kylie ajo që nuk ndahet nga aparatet dhe photoshoot-ingjet e ndryshme, e kësaj nuk i ndahen paparacët.

Çdo veshje dhe sjellje e Kyliet përbën lajm, e kjo për faktin se vajza është një nga femrat më seksi me bukurinë dhe trupin e saj me linja perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here