Ajo është duke e festur ditëlindjen e saj të 22-të me një qëndrim javor në Itali me miqtë dhe familjen e saj.

Kylie Jenner arriti të kaloj bashkë me të dashurin e saj Travis Scott, derisa qifti po zbviten në Portofino.


Ylli televiziv bëri një veshje të guximshme gjatë shëtitjes së tyre,me një palë pantollona lëkure të kuqe dhe bluzë të bardhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here