Ai është një nga aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të momentit.

Mëngjesin e sotëm aktori Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër të fëmijërisë së tij, ku shfaqet së bashku me prindërit.

“Babi, Mami edhe un llapushi…qysh atehere kam pas pa shtremt,”-shkruan Besi në rrjete sociale./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ky-vogelush-sot-eshte-nje-nga-aktoret-me-te-njohur-shqiptar-614047/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here