Arbenita Ismajli dhe Fero janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Arbenita dhe Fero që prej momentit kur e kanë konfirmuar lidhjen, nuk kanë hezituar të shfaqen bashkë në publik.

Çifti së fundi kanë publikuar imazhe gjatë udhëtimit bashkë me aeroplan, gjatë të cilit i ndodhi e papritura.

Është fjala për një grua të moshuar, e cila nuk i ka lënë Feron dhe Arbenitën të ulen pranë njëri-tjetrit.

“Një gjyshe nuk na lejoi të uleshim bashkë. E urrej atë”, ka shkruar Arbenita mbi videon ku e filmoi gruan e moshuar.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here