Ky mund të jetë dhëndri i Jakup Krasniqit Vajza e madhe e ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqi, jo rrallëherë ka zënë vend në medie.Gresa këto ditë ka bërë publike edhe lidhjen e saj me të dashurin. Kështu, ajo pritet që shumë shpejt edhe të fejohet me një djalë mjaft simpatik.

Gresa dhe i dashuri i saj Adriatiku ka kohë që janë në lidhje, por vetëm tani e kanë bërë publike.

“Magazina.al” ju sjell fotografitë e para të vajzës dhe dhëndrit të ardhshem të Jakup Krasniqit.

Ky mund të jetë dhëndri i Jakup Krasniqit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here