Ky mëngjes ka nisur me beba.

Noizy ka postuar në SnapChat një foto me Prayla-n, mbesën e tij e cila është pika e dobët e Noizy-t.

Edhe Stine gjithashtu ka postuar një video të vajzës së tij Estia ku shkruan “Sa bukur ka dal kukulla ime”, transmeton revistawho.com.

Por mos të harrojmë edhe mëngjesin e këngëtarit Albatrit Muqiqit i cili ditën e djeshme u bë baba për herë të parë dhe duket se sot ja ka kushtuar ditën vajzës së tij Amelia dhe bashkëshortes së tij.Mimëmëngjes dashni”,- shkruan ai.

3 4 5 6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here