Ky incizim mund t’i mërzisë Skivin dhe Ledri VulenU bë kohë e gjatë prej kur Ledri Vula e Visar Shala i dhanë fund karrierës së përbashkët në hip-hop, duke e quar drejt shuarjes edhe grupin e tyre “Skillz”.

Kjo shënoi edhe fundin e miqësisë që ata e kishin ndër vite.

Por një video që po qarkullon në internet, mund ti bëjë nostalgjik dy reperat që sot po bëjnë karrierë ndaras.
Në këtë inçizim, shihet Ledri e Skivi teksa vozisin në një autostradë të Gjermanisë, në shpejtësi marramendëse.
Video shpalos edhe kënaqësinë e qejfin që ata kanë përjetuar së bashku.

Ku i dihet, mbase një ditë shoqëria mes reperave edhe mund te kthehet, transmeton Magazina.al.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here