Rrjeti i njohur italian po transmeton mbrëmjen e së mërkurës serinë e katërt të serialit të famshmëm të HBO, “Westworld”. Një serial që ka hapur shumë diskutime për shkak të përmbajtjes së tij.

Në pjesën e katërt që është edhe më e diskutuara ka plot 4 minuta skena seksi dhe orgjie. Në këtë serial merr pjesë aktori me famë botërore John Malkovich./mapo/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here