Ky është vlerësimi i Shkenda Dubovës për…Këngëtarja e re dhe e bukur nga Gjilani, Shkenda Dubova, edhe përskaj angazhimit të saj në muzikë nuk është se harron natyrën, shkruan Kosovarja.

Ajo në një foto të fundit që e ka bërë dhe e ka publikuar në internet për fansat e saj, shihet se po e shijon natyrën.

Por, përveç natyrës Shkenda po e shijon edhe ajërin e pastër, ku për të cilin ajo thotë: “Vlersoje diqka qe Zoti ta ka dhen falas pa kamat pa interes!! “AJER”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here