Ky është vëllau i motrave IstrefiMegjithëse jo fort i njohur për publikun, Bledi është pjesë e një familje të famshme.Duke qenë vëllau i motrave më seksi dhe shumë të përfolura shqiptare ai numëron gati 2000 ndjekës në profilin e tij në Instagram.

Bëhet fjalë për vëllaun e motrave Istrefi, i cili është më i vogli i familjes dhe i vetmi vëlla i tyre.

Këtë fotografi të bukuroshit e ka shpërndarë Era në rrjetin Instagram duke ndarë me fansat të përkëdhelurin e shtëpisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here