5Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së këngëtares.Britney ka postuar të premten në Instagram një foto të ëmbël familjare të Bryan me dy djemtë e saj, gjatë festimeve të 40-vjetorit të tij.

“Kaluam për mrekulli në festimin e ditëlindjes së vëllait tim dje!”, shkruan Britney në diçiturën e fotos së postuar.

Duke folur për revistën “People” dy vite më parë, Britney ka thënë se familja është gjithçka për të. “Fëmijët e mi janë të parët, dhe të fundit”, ka thënë ajo për djemtë me ish bashkëshortin Kevin Federline.

“Detyrat e shtëpisë janë prioritet. Kemi krijuar një sistem çmimesh për ti motivuar. Nëse marrin A në shkollë, ata kanë një lodër në muaj”, ka rrëfyer ajo.1234

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here