Ky është urimi i Tarës për BleronKëngëtari Blero për momentin gjindet në Turqi duke realizuar videoklipin e tij më të ri të titulluar “Jojo”,të cilin do ta sjellë në bashkëpunim me anëtarin e grupit TDS,Onatin.

E vajza e tij Tara në mungesë të babait afër,ka gjetur një mënyrë për t’i uruar atij festën e babait.
Tara e vogël ka shkruar në një letër “Happy father’s day”.

Ky urim duket se ka emocionuar shumë këngëtarin i cili ka publikuar foton e vajzës së tij duke i treguar se e do shumë.

Ky është urimi i Tarës për Bleron

Kujtojmë se vetëm para një dite Blero kishte thënë se nuk është në lidhje dhe se fokusimi i vetëm i tij për momentin është vajza e tij Tara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here