Kylie Jenner është një emër shumë i njohur për publikun.

Kylie Jenner është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, ylli televiziv është miliarderja më e re në botë dhe një shumë të madhe të hollave i ka shpenzuar në operacione, shkruan Mirror.

Ajo mori vëmendje të madhe pas ndërhyrjeve në buzë, për të cilat fillimisht thoshte se i frynte me ndihmën e produkteve kozmetike.

Kirurgu i famshëm estetik nga Gloë dha vlerësimin e tij për “Mirror” ku zbuloi vlerën e operacioneve plastike që mund të ketë bërë Kylie ndër vite

10 mijë $-buzët

12 mijë $- Hunda

5 mijë $ – Fytyra

7 mijë $ – Gjoksi

8 mijë $- Vithet

Me një total të përafërt me 50 mijë dollarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here