Ky është sekreti i fundshpinës seksi të ÇiljetesÇiljeta Xhilaga ishte mysafirë i Arian Canit në emisionin Zonë e Lirë.

Pas ju përgjigj pa siklet pyetjeve dhe batutave te moderatorit kontrovers, fjala kësaj radhe kaloi edhe tek fundshpina e këngëtares që sikurse dhe asetet e tjera të saj, janë shumë popullore ndër fansat e saj jo të pakët.

E në lidhje me këtë, me sinqeritet, Çili tregoi se ka edhe një sekret të veçantë që e bën fundshpinën e saj të duket edhe më seksi.

“Të pasmet e mia ngritën në saje të takave. Po, absolutisht”, u shpreh këngëtarja, e cila zbuloi se është duke punuar për projekte të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here