Kënga ‘Simpatia’ sot e pëpunuar nga Lumi B dhe Dhurata Dora po pëlqehet shumë nga publiku.

Kënga ani pse për herë të parë doli nga Edona Llalloshi dhe Memli Kraniqi në vitin 1997, publikut ende po u ngjallë emocionin e njejtë, shkruan lajmi.net

E sa i përket këtij ripërpunimi sigurisht se edhe Edona ka për të thënë diçka.

”Lumin dhe Dhuraten i përgëzoj për këtë përpunim të ri të këngës dhe hitit të pavdekshëm, SIMPATIA.
Më ka kthyer 20 vjet mbrapa dhe është emocionuese kur vazhdon ende të dëgjohet. Ju dëshiroj nga zemra sukses”, ishin fjalët e saj shumë pozitive për kolegët.

Kujtojmë se edhe Edona në 20 vjetorin e ‘Simpatia’ solli në versionin modern (RMX) pikërisht këtë këngë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here