Nicole Scherzinger gjatë ditës së kaluar ishte tejet e përfolur për video dhe fotografi të cilat i kishte realizuar pasi doli nga dushi tërësisht e lagur.

Ndërsa tani ajo është duke shijuar pushimet e saj para se të kthehet në jurinë e X Factor në Londër, shkruan Gazeta Express.

Kurse Nicole ka qenë mjaft aktive nga këto pushime duke zbuluar pamje të ndryshme përmes rrjeteve sociale, transmeton Indeksonline.

38 vjeçarja e cila pas ndarjes nga i dashuri i saj Hamilton, ishte më e përfolur se kurrë ka zbuluar linjat e saj trupore që vazhdojnë të jenë perfekte për vite me radhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here