Ky është personi që e bëri të qajë Flakën në emisionFlaka ka folur për emisionin dhe paraqitjen e saj në shown televiziv “Your Face Sounds Familiar”, ku asnjë paraqitje e saj nuk kalon pa u komentuar në këtë e emision mjaft të shikuar.

E pas gjithë këtyre eksperiencave, sigurisht fshihet një mbështetje e madhe e familjes, më të cilën Flaka ka një lidhje të ve?antë.

E ëma, Fekrije Krelani, prej 13-vjetësh i ka rritur e vetme tre fëmijët, dy binjakët Qëndrimi dhe Qëndresa, motra dhe vëllai i Flakës, dhe këngëtaren, 6 vjet më e vogël se ata.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here