3Ky maturant ka harxhuar 15 mijë euro për dukjen e tij në mbrëmjen e maturës

Se sa ka kushtuar veshja e tij dhe si dukej ai, e shpjegon vete djaloshi nga Bullgaria. Ai si duket edhe theu rekord per harxhime per mbremjen e matures. Kjo ka ndodhur para dy viteve. Për më shumë shikojeni videon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here