Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo shpesh publikon foto me djalin e saj Fernandon.

Një të tillë, këngëtarja e hodhi dhe mbrëmë.

Dyshja shihen pranë njëri me tjetrin dhe dukeshin mjaft të lumtur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here