Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka, pom vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes të mediave rose.

Ajo u bë pjesë e mediave rose pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive.

Majlinda ka publikuar një foto ku shfaqet në krahet e vëllaut të saj. Ajo e quan zemër atë.

Si Majlinda si vëllau i saj po duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here