Ky është mashkulli ideal për Bebe RexhenBebe Rexha është një prej këngëtareve shqiptare më aktive në rrjetet sociale.Këngëtarja shqiptare ka zbuluar përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale të Facebook se cili është mashkulli ideal për Beben.

Mashkulli i ‘ëndrrave’ duhet të ketë tipare të babait së këngëtares, i cili përkujdeset shumë për bashkëshorten.

“Shpresoj të takojë dikë dhe të më shikojë mua, ashtu sikurse babai im nënën time”, ka shkruar Bebe në Facebook.

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë kishte deklaruar se preferonte të martohej me një mashkull shqiptar. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here