Të gjithë e njihni Fadil Berishën fotografin me famë botërore.

Fadil Berisha fotografi personal i shumë yjeve të Hollywoodit dhe jo vetëm, është shqiptari i cili ka bashkëpunuar edhe me kandidatin nga radhët e republikanëve Donald Trump.

Berisha dhe Trump kanë bashkëpunuar për shumë evente të ndryshme, madje Fadili është edhe fotograf zyrtar edhe i spektaklit të madh të bukurisë Miss Universe, shkruan “Gazetablic.com”.

Po ashtu edhe këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, muaj më parë kishte deklaruar që është një mike e mirë e amerikanit.

Pra Trump dhe shqiptarët nuk është që nuk kanë miqësi të mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here