Ky është i dashuri milioner i Meryem UzerliAktorja e njohur turke Meryem Uzerli, e cila tek ne njihet si “Sulltanesha Hyrem” së fundmi ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Alp Ozcan.

I dashuri i saj është themelues i një kompani për prodhimin e jahteve (shumë të vlerësuara në mbarë botën) dhe jeton në Londër, shkruan Magazina.al.

Ndërkaq “Hyremi” vazhdon karrieren e saj si aktore në Turqi. Ani pse jetojne larg njeri tjetrit, takimet mes tyre nuk mungojnë, ata shihen shumë shpesh.

Këtë e dëshmon më se miri edhe fotot e bëra nga çiftit. Një foto është publikuar këto ditë ky dyshja shihen të lumtur dhe të dashura me shumë së kurrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here