Ky është i dashuri i ShkendesShkenda Dubova, sot gjatë një emisioni televiziv ka zbuluar për herë të parë se kush është i dashuri i saj.Ajo përveç emrit të të dashurit nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër.

Magazina.al, merr vesh se i dashuri i Shkendës është biznesmeni nga Peja Labinot Zeneli, i cili është edhe producenti i saj.

Këngëtarja super seksi dhe biznesmeni pejan, ka vite që janë në lidhje.

Shkenda shpesh e ka përmendur producentin e saj, por siç ka thënë edhe vetë këngëtrja, askujt si ka shku mendja se ai mund të jetë edhe i dashuri i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here