Ky është i dashuri i Eni Koçit Këngëtarja simpatike nga Shqipëria, Eni Koçi, është rikthyer në vëmendjen e mediave rozë.Arsyeja e kësaj qëndron në faktin pasi ajo publikoj një foto, ku tregon se mëngjesi për të ka nisur plot me dashuri.

Në këtë mëngjes plot dashuri për këngëtaren nuk kanë munguar lulet dhuratat e shtrenjta dhe një super arush Teddy.

Bashkangjitur me këtë foto këngëtarja shkruan: “My bae, (i dashuri im)… “Të zgjohesh kështu”…

eni

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here