Ky është filmi ku do të shfaqet RihannaPasi u fol për pjesëmarrjen e Rihannas në filmin “Valerian and City of Thousands of Planets”, u shtua kurioziteti për të ditur më shumë rreth rolit të këngëtares.

Traileri i publikuar së fundmi e theu kureshtjen e të gjithëve.

Në të shfaqet Riri dhe edhe pse vetëm për pak sekonda, duket e mrekullueshme në rolin e këngëtares së cilës i ndryshon ngjyra e veshjes ndërkohë që ecën.

Pjesë e filmit janë gjithashtu edhe modelja Cara Delevingne në rolin e Laurelinës.

Filmi pritet të dalë në kinematë botërore në 27 korrik 2017. /InTV

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here