Prezantuesja e njohur dhe ish-misi Floriana Garo nuk është më ‘single’. Ajo është fejuar dhe këtë e ka bërë publike vetë në rrjetet sociale ku ka postuar një kolazh me foto dhe një mbishkrim ku thuhet:

Të dashur miq, desha të ndaja me ju lajmin e mrekullueshëm të fejesës time! Jam shumë shumë e lumtur.
Fatlumi quhet Enis Daci. Ai ka studiuar në Gjenevë të Zvicrës, aty ku edhe jeton pasi ka edhe studion e tij të avokatisë.

Si janë njohur? Burime pranë çiftit i thanë “Panorama” se bukuroshja e ekranit dhe djali simpatik janë njohur në Paris dy vite më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here