Ky është emri i emisionit të ri të Ermal MamaqitTashmë gjithçka është zbuluar nga Televizioni Klan, vetëm para pak ditë nga nisja e sezonit të ri televiziv.

Ndërsa ju kishim informuar edhe për datat e mundshme të nisjes së formatit të ri të Ermal Mamaqit në Klan, një e re ka ardhur nga emisioni i ri i artistit dhe moderatorit të mirënjohur.

“Xing me Ermalin”, kështu do të titullohet formati i ri nga Ermal Mamaqi, titull ky i zgjedhur nga dy versione.

Ka qënë vetë moderatori ai që e ka publikuar emrin e emisionit të tij, të cilin e ka ndarë me fansat e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here