Ky është djali që i fitoi zemrën Irid OksësEmri i tij është Afriyie Acquah (shqiptohet Afrije Akua). Është nga Gana, futbollist që aktualisht luan mesfushor me Torinon.

Afrije sapo ka dalë nga një divorc me ish bashkëshorten e tij, Amanda dhe sipas mediave italiane është djali që ka fituar zemrën e Irid Oksës.

E mbani mend Iridën apo jo? Është vajza që bashkë me Rike Rocin u bënë simbol i bukurisë shqiptare gjatë ditëve të kampionatit europian.

Irida jeton prej disa vitesh në Itali dhe kohët e fundit është bërë tifoze e flaktë e Torinos. Me siguri, Afrije e bën të lumtur vajzën shqiptare, që ndjek çdo ndeshje të klubit në stadium.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here