Ky është djali i Mirsa KërqelitMirsa Kërqeli, këngëtarja që ka kohë që nuk është parë në mediat tona, është plotësisht e përkushtuar ndaj familjes.Ajo është përdoruese e rrjeteve sociale, dhe pothuajse se çdo kohë poston fotografi të familjes, apo djalit të saj.

Këto foto që Mirsa i shpërndanë, shihet se sa është rritur djali i saj, transmeton Klan Kosova.

Mirsa, nuk është dukur më në skenë që nga bashkëpunimi i saj me Alban Mehmetin.

Ky është djali i Mirsa Kërqelit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here