Ky është djali i Anjeza Brankës Anjeza Branka ka kohë që është bërë nënë, por ajo tashmë është single.Leanzo është fryt i dashurisë së Anjezës me ish bashkëshortin e saj me të cilin ka disa vite që nuk janë bashkë, transmeton lajmi.net.

Ajo po e rrit e vetme djalin e saj i cili për pak muaj mbush 9 vjeç.

Edhe pse nënë, ajo njihet për linjat e saj perfekte dhe shumë seksi.

Ky është djali i Anjeza Brankës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here