Djali i aktores turke është rritur

Nurgul Yesilcay apo siç njihet te ne si “Gylsereni” gjithë kohën e lirë që ka mundohet që ta kalojë me djalin e saj i cili tani është në moshën 12 -vjeçare.

Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale një foto të djalit i cili tashmë është rritur dhe duket shumë i pashëm.

Ndryshe “Gylsereni” u bë nënë në moshën 29 vjeçare nga martesa me Cem Ozar, me të cilin u divorcua në vitin 2011.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here