Ky është dallimi mes Behgjet Pacollit dhe Donald Trump Behgjet Pacolli ka treguar dallimet substanciale që ka ndaj presidentit të zgjedhur të SHBA’ve, Donald Trump.

Ku janë këto dallime, shikoni gjatë intervistës së tij në ExpressRozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here