Këngëtari i njohur Meda, me rastin e synetisë së djemve të tij mbrëmë kishte organizuar një aheng ku kishte mbledhur disa nga emrat më të mëdhenj të skenës tonë.

Nga fotografitë dhe videot, atmosfera duket të ketë qenë në nivel mbrëmë.
Normal, të gjithë u kujdesën që mbrëmë të duken sa më bukur, e njëri ndër çiftet që shkëlqeu më së shumët mbrëmë është autori i emisionit n’KosovëShow, Shpëtim Desku dhe bashkëshortja bukuroshe, Arta.Të veshur bukur e elegantë, Shpëtimi e Arta ishin ndër çiftet që mori vëmendjen./GazetaBlic/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here