Këngëtarja Arta Bajrami, padiskutim që gëzon linja seksi. Ajo publikon fotografi ku zbulon linjat trupore që i posedon këngëtarja.

Kësaj radhe ajo ka publikuar foto me bashkëshortin e saj me të cilin ka dy fëmijë.

Ndryshe, vlen të ceket se Arta është nënë, dhe se po gëzon një jetë të mirë familjare, duke mos lënë anash as projektet dhe mbrëmjet e ndryshme muzikore/Kosova Sot Online.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here